
Biurko gabinetowe ZBOX Z204 akryl połysk
towar niedostępny
Opis
Eleganckie biurko gabinetowe w wersji lux - wykonane z najlepszych materiałów, z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.
Meble gabinetowe - biurko Z 204 to połączenie płyty melaminowanej oraz efektownego akrylu połysk. Zarówno blat jak i noga podporowa wykonana z płyty grubości 36 mm. Pod blatem mamy charakterystyczną aluminiową listwę ozdobną, która pięknie podkreśla prostą bryłę, szczególnie jeśli meble wykonane są w ciemnym kolorze np. sonoma czekolada.
![]() |
W blacie standardowo mamy prostokątny aluminiowy przelot do prowadzenia przewodów, ze szczotkami które utrzymują kable. Pod blatem na całej szerokości mamy metalowy tor kablowy, gdzie możemy schować okablowanie(stelaż). Kontener 3-szufladowy pod blatem na cokole wysokości 7 cm.
Najwyższej jakości szuflady BLUM z dożywotnią gwarancją, pozbawione są uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. Szuflady oczywiście z tzw. pełnym wysuwem. Meble gabinetowe zbox w przedstawianej wersji lux - fronty szuflad wykonane z najbardziej trwałego akrylu wysoki połysk w 5 kolorach do wyboru. Jeśli potrzebują Państwo biurka w standardowym wykończeniu (w całości wykonane z płyty) prosimy o kontakt. Zostanie przygotowana oferta.
![]() |
Biurko wykonywane w wersji prawe/lewe, w uwagach prosimy o podanie wybranej opcji (kontener po prawej/kontener po lewej). Jeśli nie wpiszą Państwo wybranej strony skontaktujemy się w celu ustalenia.
Cokół może być wykonany w innym kolorze płyty bez dopłat. Jeśli taka wersja Państwa interesuje należy wpisać tą informację w uwagach do zamówienia. Brak uwagi oznacza iż całość zostanie wykonana w jednolitym kolorze.
Meble gabinetowe ZBOX tworzą eleganckie wnętrze podkreślające twój indywidualny charakter.
Zapraszamy do Naszego salonu, gdzie można obejrzeć wybrane elementy systemu ZBOX.
Szerokość: 200cm
Głębokość: 80cm
Wysokość: 74cm
Dane techniczne
blat | grubości 36mm, pod płytą ozdobna listwa aluminiowa |
obrzeże | krawędzie zabezpieczone obrzeżem grubości 2mm |
kanał kablowy | metalowy kanał kablowy, malowany proszkowo w kolorze stelaży |
cokół | płyta grubości 18mm, wysokość 7cm |
przelot | aluminiowy prostokątny przelot ze szczotkami utrzymującymi kable |
noga | grubości 36mm, wykończona ozdobnymi aluminiowym stopkami |
płyta | dwustronnie melaminowana atest higieniczny E1, akryl połysk |
montaż | Kontener dostarczany w całości.produkt wymaga prostego montażu. Oferujemy montaż firmowy już od 0zł. Szczegóły w zakładce Montaż |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
