Meble biurowe zestaw EM-010/M

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 5 503,02 zł

Cena regularna:

5503.02
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 4 474,00 zł

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość zestaw

towar niedostępny

Opis

Meble biurowe zestaw EM-010/M – szybka dostawa i solidna jakość

Zestaw mebli biurowych EM-010/M to kompletne rozwiązanie do nowoczesnego biura, które łączy prostą formę, wysoką funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Dzięki dostępności magazynowej w wybranych kolorach, meble wysyłane są już w 5 dni roboczych, a dodatkowym atutem jest bezpłatna dostawa.

Modułowa budowa pozwala na łatwe dopasowanie zestawu do różnych przestrzeni – od biura księgowej, przez dział handlowy, po open space. Kluczową cechą zestawu EM-010/M jest wyjątkowa solidność – blaty i nogi biurek oraz wieńce kontenerów i szaf aktowych wykonane są z płyty laminowanej o grubości 28 mm, co znacząco podnosi trwałość mebli.

Postaw na zestaw EM-010/M i stwórz biuro, które będzie jednocześnie funkcjonalne, estetyczne i dostępne „od ręki”.

 

Promocja! Przy zakupie zestawu mebli otrzymasz -25% rabatu na krzesła z naszej oferty. Urządź biuro kompleksowo i oszczędzaj!

 

Elementy wycenionego zestawu:

 

*biurko proste+blenda konstrukcyjna *2szuki

wymiary biurka:

szerokość: 136cm

głębokość   70cm

wysokość   76cm

BLATY
płyta laminowana 28 [mm], obrzeże PVC 2 [mm]
w biurkach przepusty kablowe 2szt.o średnicy 60 [mm]

NOGI PŁYTOWE
płyta laminowana 28 [mm], obrzeże PVC 2 [mm]

BLENDY
płyta laminowana 18 [mm], obrzeże PVC 0,5 [mm]

 

*kontener mobilny, zamek centralny*2sztuki

Szerokość:   43cm

Głębokość:   52cm

Wysokość:    59cm

BLATY
płyta laminowana 28 [mm], obrzeże PVC 2 [mm]
KORPUSY
płyta laminowana 18 [mm], obrzeże PVC 0,5 oraz 2 [mm]

PODSTAWA
w kontenerach mobilnych kółka tworzywowe (przednie z hamulcem)

PROWADNICE
metalowe, rolkowe, maksymalne obciążenie każdej z szuflad wynosi 25 kg

UCHWYTY

o rozstawie 12,8 cm w kolorze satyny

 

*panel dzielący płytowy *1sztuka

Szerokość:   136cm

Głębokość:   1,8cm

Wysokość:   50,5cm

z płyty o gr. 1,8 cm, oklejonej obrzeżem pvc 0,2 cm, - mocowane za pomocą metalowych kątowników do spodniej części blatu biurka, - wysokość panelu nad blatem biurka to 35 cm,

 

*szafa aktowa 3OH, fronty pełne, zamek *2sztuki

Szerokość:      80cm

Głębokość:   38,5cm

Wysokość:     113cm

WIEŃCE GÓRNE
płyta laminowana 28 [mm], obrzeże PVC 2 [mm]- wieńce dolne, oparte na tworzywowych stopkach umożliwiających poziomowanie +/- 1 cm

KORPUSY – BOKI, PÓŁKI, WIEŃCE DOLNE
płyta laminowana 18 [mm], obrzeże PVC 2 [mm] / 0,5 [mm]

PLECY
płyta HDF 3 [mm], stabilizatory ściany tylnej.

FRONTY PŁYTOWE
płyta laminowana 18 [mm], obrzeże PVC 2 [mm],
uchwyty wykonane z metalu w kolorze satyny, rozstaw to 128 mm

PÓŁKI

wyposażone w stabilizatory, zabezpieczające przed przypadkowym wysuwaniem, wykonane w standardzie OH (odległość między półkami: ok 33,5 cm - typowy segregator), z maksymalnym obciążeniem 25 kg,

 

*szafa aktowa 3OH, górna część otwarta, zamek *1sztuka

Szerokość:      80cm

Głębokość:   38,5cm

Wysokość:     113cm

WIEŃCE GÓRNE
płyta laminowana 28 [mm], obrzeże PVC 2 [mm]

KORPUSY – BOKI, PÓŁKI, WIEŃCE DOLNE
płyta laminowana 18 [mm], obrzeże PVC 2 [mm] / 0,5 [mm]

PLECY
płyta HDF 3 [mm], stabilizatory ściany tylnej.

FRONTY PŁYTOWE
płyta laminowana 18 [mm], obrzeże PVC 2 [mm],
uchwyty wykonane z metalu w kolorze satyny, rozstaw to 128 mm

PÓŁKI

wyposażone w stabilizatory, zabezpieczające przed przypadkowym wysuwaniem, wykonane w standardzie OH (odległość między półkami: ok 33,5 cm - typowy segregator), z maksymalnym obciążeniem 25 kg,

 

Zestaw możemy modyfikować wymiarowo oraz uzupełnić o szafy aktowe, dostawki czy też panele dzielące -  prosimy o kontakt w sprawie wyceny.

 

Kolorystyka 

dostępna pod zdjęciem głównym, gr. 2 za dopłatą

Możliwość wykonania mebli w 2 kolorach - wysyłka 10-20 dni roboczych

 

meble biurowe kolorystyka

 

 

FAQ – Meble biurowe zestaw EM-010/M

1. W jakim czasie realizowana jest dostawa zestawu EM-010/M?
Zestaw dostępny jest z magazynu w wybranych kolorach – wysyłka odbywa się w 5 dni roboczych, a dostawa jest darmowa.

2. Czy mogę zmienić konfigurację zestawu?
Tak, meble mają modułową budowę, dzięki czemu możesz zmieniać układ biurek, dodać dodatkowe szafy aktowe, panele dzielące czy dostawki. Wystarczy kontakt w celu indywidualnej wyceny.

3. Z jakiej grubości płyt wykonane są meble?
Blaty i nogi biurek, a także wieńce górne kontenerów i szaf aktowych wykonane są z płyty laminowanej 28 mm – to znacznie zwiększa trwałość i stabilność zestawu.

4. Czy szafy aktowe mieszczą standardowe segregatory?
Tak, półki szaf aktowych dostosowane są do segregatorów formatu A4. Każda półka ma stabilizatory i wytrzymuje obciążenie do 25 kg.

5. Czy kontenery mobilne są zamykane?
Tak, każdy kontener ma zamek centralny oraz szuflady na prowadnicach rolkowych o nośności 25 kg.

6. Czy możliwe jest wykonanie mebli w innej kolorystyce?
Tak, zestaw można wykonać w dwóch kolorach. W takim przypadku czas realizacji wynosi 10–20 dni roboczych.

 

Dane techniczne

montaż produkt wymaga prostego montażu, kontenery dostarczane w całości. Wszystkie otwory wykonane fabrycznie. Oferujemy montaż firmowy już od 0zł. Szczegóły w zakładce Montaż

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl